Stanisław Wokulski MBTI 성격 유형
인격
"Stanisław Wokulski은 어떤 성격 유형입니까? Stanisław Wokulski은 mbti의 INTJ 성격 유형입니다. enneagram의 5w4 - sx/sp - 514, big 5의 RLOEI, socionics의 ILI입니다."
nie ważne jak spojrzę na jego postać to po prostu widze te-fi. patrząc chociażby na sposób w jaki mówił o swojej tęsknocie jak tylko wrócił do polski to był tak bardzo fi moment, że to straszne. chociaż widać, że pragnie on harmonii to jest to ze względu na to, że chcę, żeby wszystko było poukładane w ten sposób jaki mu odpowiada i jest zgodne z jego uczuciami, bądź jest dla niego racjonalne, uważam, że patrzy zbyt często na świat przez pryzmat swoich uczuć aby uznać go za high fe user, w dodatku sam on uważa, że nikt go nie rozumie i no jakby nir ma w nim kszty fe, aux fe jest bardzo widoczne i ciezko byloby je ominac. wokulski ogólnie jest opisywany jako chłodny człowiek i sie wydaje po prostu niezreczny a to zdecydowanie nie jest cecha fe aux. w dodatku wiele osób może uznać to, jak pomagał łęckim jako ekstrawertyczne odczuwanie, gdy prawda jest taka, że robił to dla własnej korzyści, pomagał wielu ludziom ale nie da się tego porównać z pomocą dla tomasza, mimo to wszyscy dobrze wiemy, że gdyby Izabella nie była jego córką i jakby nic z tego nie miał to nie fatygowałby się aż tak. właściwie wszystko sprowadza się do izabelli dla której robi wszystko. nie jest on people pleaser jak to zazwyczaj widać u ludzi z aux fe tylko wszystko dąży do jego szczęścia czyli właśnie łęckiej. jak dla mnie to wokulski jest po prostu w niezdrowej ni-fi loop. on sam nie rozumiał swojej miłości, próbował ją chociażby naukowo wytłumaczyć poprzez magnetyzm?? bo chce, aby wszystko się zgadzało z jego sposobem myślenia i uważam to za bardzo Te>Fi zachowanie. plus pod koniec utworu wokulski totalnie mial gdzies czy przyjaciele beda sie o niego martwic, interesowaly go tylko jego uczucia i jego wlasne cierpienie, GDZIE WY WIDZICIE FE AUX?
전기
The Doll (Polish: Lalka) is the second of four acclaimed novels by the Polish writer Bolesław Prus (real name Aleksander Głowacki). It was composed for periodical serialization in 1887–1889 and appeared in book form in 1890.
인격 correlate
Izabela Łęcka
Ignacy Rzecki
Julian Ochocki
Kazimiera Wąsowska
Helena Stawska
Doktor Michał Szuman
Profesor Geist
Prezesowa Zasławska